Účinná reklama pro Váš internetový obchod na eProdejny.cz

Doporučujeme Vám:Vyhledávat obchody snadno pomocí našeho vyhledavače eProdejny.cz

Všechny kategorie katalogu

Vaše reklama na eProdejny.cz

1, Proč přidat obchod na eProdejny.cz?
Přidáním obchodu do našeho katalogu a vyhledavače internetových obchodů získáte vyšší návštěvnost vašeho obchodu a to navíc především návštěvnost cílenou, neboli náš katalog zajistí aby do vašeho obchodu chodili lidé, kteří hledají vámi nabízené zboží.

2, Proč právě eProdjeny.cz?
Katalogů a vyhledavačů internetových obchodů jsou spousty, katalog eProdejny.cz se od nich liší několika způsoby. Náš katalog je velmi dobře SEO optimalizovaný pro vyhledavače jako je Seznam.cz, Google.com a další hojně používané fulltexty, tím získáváme spontánním způsobem návštěvníky, kteří hledají určitý druh zboží nebo se chystají nakupovat. Jako jeden z mála podobných portálů je ten náš plně validní a je přístupný většině (99,9%) uživatelů internetu. Dostupnost našeho katalogu je za poslední 3 roky 99,998% a je provozován na perfektním zálohovaném webhostingu placených služeb PIPNI s.r.o.. Především je ale náš internetový katalog prvním a nejstarším svého druhu, máme stálé návštěvníky a jméno které neustále podporujeme reklamními kampaněmi, jako jediný katalog eshopů podporujeme nakupování na internetu nejen internetovou reklamou, ale např. i reklamou v rádiu (reklamní spot - radio Bonton).

3, Jak přidat Váš internetový obchod?
Nabízíme vám velmi účinný způsob reklamy za velmi přijatelné poplatky ve dvou variantách - první možností je zařazení obchodu za fixní roční poplatek (cena dle umístění), druhou možností je zařazení obchodu s platbou pouze za kliknutí (cena 1,70,- Kč). Máte-li s registrací problém, nebo chcete-li se na naše služby informovat, kontaktujte nás.

Podrobnosti naší nabídky naleznete v .PDF ke stažení.